23/05/2020

Medialny przekaz o sytuacji COVID w Meksyku

Wojna trwa i ma się dobrze. Dym z krematoriów oślepił całą ludność miasta Meksyk, ludzie potykają sie o ciała zmarłych na COVID-19!

Tak przynajmniej chcą przedstawić wszystkim sytuację telewizje głównego nurtu.

Sypią wiadomościami jak z rękawa, wywołując w odbiorcach zimne dreszcze mrożącymi krew w żyłach scenkami z frontu walki z zabójczym wirusem.

Na pierwszy front wysunął się Meksyk a konkretnie miasto Meksyk. Tutaj krematoria już nie wyrabiają z utylizacją zwłok, kolumny samochodów przewożących zwłoki, stoją w kolejkach przed piecami. I co najstraszniejsze, te kolejki nigdy się nie kończą. Taki jest przekaz Sky News – stoimy u progu apokalipsy a to co nas czeka w niedalekiej przyszłości, będzie jeszcze gorsze niż śmierć.

Przekaz Sky News

Informacje mogą pochodzić od jedynych autoryzowanych i poważanych źródeł, jak i od tych kłamców, którzy chcą tylko jednego – ogłupić ludzi swoimi fejk niusami. A nie ma niczego gorszego od pokazania czegoś co stoi w absolutnej opozycji do ogólnie przyjętej narracji.

Tacy ludzie doczekali się już swojego nazewnictwa COVIDy Kłamca – tak, to już ma swoją nazwę w języku angielskim “COVID denier“. To jest taka osoba, która na wzór Holocaust Denier (ktoś kto zaprzecza istnienia Holokaustu) zaprzecza istnienia pandemii. A niebawem może okazać się to zbrodnią przeciwko ludzkości, bo jak można zaprzeczać czemuś co jak wszyscy zdążyliśmy zaobserwować, przyczynia się do globalnego wymierania gatunku ludzkiego.

Otóż jeden z kłamców COVIDowych, który chce uśpić naszą czujność, zrobił coś niewybaczalnego. Wsiadł do samochodu i pojechał do miasta Meksyk.

A nie miał wyjątkowo daleko, bo na co dzień mieszka w Acapulco. Jego przewina jest naprawdę poważna, uwiecznił swoją kamerą miejsca przedstawione w materiale Sky News – tj.: krematoria, szpitale i firmę pogrzebową. Nie wiem jak tego mógł dokonać, zapewne techniką manipulacji obrazem, ale pewnie usunął ze swoich materiałów kolejki z oczekującymi na kremację jak i puste szpitale. Do tego ten niewdzięcznik poszedł, do zapewne podstawionego, właściciela firmy pogrzebowej przy szpitalu od którego dowiedział się, że nie wiele się dzieje w temacie pogrzebów. Na prawdę trzeba zapoznać się z tym Fejkiem, póki nie zostanie usunięty z You Tube (dla nieznających języka angielskiego, na stronie You Tube można włączyć automatyczne tłumaczenie na język Polski).

Film z kanału "The Dollar Vigilante"

Ten artykuł jest kontynuacją tego co już zostało opisane w poprzednim wpisie pt. “W Meksyku krematoria już nie wyrabiają a Meksykanie dalej jedzą tacosy

COVID ,