19/05/2020

W Meksyku krematoria już nie wyrabiają a Meksykanie dalej jedzą tacosy

Amerykanie zrzucali kiedyś stonkę na pola, dzielnie walczących z przeciwnościami politycznymi, polskich rolników. We Francji bito murzynów na Placu Pigalle.

Nawiązując do tych już utrwalonych tradycji przekazywania najważniejszych, ratujących życie i zdrowie informacji dochodzą kolejne. Zakładajcie maski nie zarazicie się wirusem. Palce puchną dzieciakom od dłubania w nosie – to COVID-19 jest temu winny.

Tak jesteśmy zalewani informacjami jak arka Noego falami powodzi. Ważne że każdy jest podłączony do niekończącego się źródła wiarygodnych informacji. Na przykład Sky News uspokaja wszystkich, że nie jest jeszcze tak źle jak w Meksyku gdzie

PIECE KREMATORYJNE NIE GASNĄ!

Odtwórz od minuty 2:30 (pominiesz czołówkę)
film został usunięty z You Tube stąd odtwarzanie w ramce (iframe) z bitchute

Jeżeli używasz przeglądarki Firefox i występuje problem z blokowaniem ramek „X-Frame-Options”. To zainstaluj to rozszerzenie: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/ignore-x-frame-options-header/

Spokojnie możesz odetchnąć nie co, tak jak stonka nie wyżarła wszystkich ziemniaków w Polsce, a we Francji jest spora różnorodność kulturowa i po każdym placu chodzą ludzie spod każdego koloru tęczy [-sic 5k18a 🙂 ].

Tak Miasto meksyk nie utonęło jeszcze w ostrym cieniu krematoryjnej mgły. Popiół nie opadł na ulice, blokując studzienki kanalizacyjne. Krążą historie z drogiego obiegu informacyjnego, że spora ilość Meksykanów zajada się takosami i popija to zimną cervezą – to takie meksykańskie piwo o smaku wody źródlanej. Nie jest prosto znaleźć relację z pola walki, zdominowanego nie przez lekarzy ale przez stacje telewizyjne. Groza sp. z o.o. jest kontrolowana głównie przez Sky News, BBC, CBS. Dobrze że to te media, bo jeszcze przypadkiem otrzymalibyśmy przekaz z nieautoryzowanego źródła, a takich wiele się nie uchowało na nasze szczęście. Wszyscy kłamcy i vlogerzy albo już przeszli przez kominy meksykańskich krematoriów, albo zostali zatkani rurami od respiratorów i nie są w stanie nawet pisnąć.

Skoro już jestem tak nastawiony na zagraniczne języki obce jakim jest angielski to, pokaże wam jak wygląda to kłamstwo internetowe. Ze specjalnie wybudowanego w tym celu studio TV/YouTube, jest wypuszczana kłamliwa propaganda, mająca uśpić czujność każdego przerażonego czyhającym na niego wirusem. Popatrzcie jak ciała umarłych walających się po ulicach trupów zostały skrzętnie posprzątane. Ci bandyci bez masek i na rowerach mają za zadanie nic innego jak rozsiewać wirusa, wśród lokalnej społeczności.

Warto śledzić kanał tego oszusta, bo kiedy przyjdzie zegarmistrz światła po was, to będziecie wiedzieli kogo winić 🙂

Myślałem już nad założeniem jakiegoś albumu / zbioru błyskotliwych pomysłów, które pomogą nam w przeżyciu katastrofy.

I może jak znajdę więcej czasu, którego i tak ma sporo bo firma nie działa, klienci nie dzwonią, dostawcy nie produkują; wszyscy siedzimy na dupach i dzielnie walczymy o dobre zdrowie, to zrobię zakładkę na stronie np 5k18a>Co Zrobić Aby Nie Dać Się Zabić Wirusowi – albo coś w tym stylu.

Tak czy inaczej wracając na właściwe tory amerykanie to błyskotliwy naród, ale wzięli z nas przykład i zawalczyli z problemem którego niema w sposób który jest możliwie najefektywniejszy. W USA już wiedzą jak podejść podstępnego wirusa, a drogą do tego – może powinienem powiedzieć chodnikiem, jest wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ciągach pieszych. TAK to jest to w jaki sposób zawalczymy z problemem.

COVID