dr. Judy Mikovits - Wirusolog

Tutaj omawiamy organizacje światowe oraz sylwetki ludzi wpływowych, polityków i dziennikarzy, którzy kształtują pandemię i jej postrzeganie.
Awatar użytkownika
5k18a
Site Admin
Posty: 37
Rejestracja: śr maja 06, 2020 7:14 pm
Lokalizacja: Centrum Pandemii
Kontakt:

Ciekawy materiał w którym dr. Judy Mikovits mówi o tym czym są wirusy i na jakiej zasadzie działają szczepionki. Dobry materiał do uzupełnienia wiedzy z dokumentu Plandemic.



Jak by jeszcze ktoś się nie zapoznał z artykułem Science, który miał obalić tezy filmu Plandemic, to tutaj jest mój komentarz do sprawy wraz z tłumaczeniem artykułu:

https://5k18a.pl/magazyn-science-demask ... plandemic/
Science postanowiło rozprawić się z dokumentem usuwanym z internetu pod tytułem Plandemic

Science poczuło się postawione pod tablicą i postanowiło zmierzyć się z popularnym wywiadem / dokumentem z dr. Judy Mikovits, który swoją popularnością zdobył tytuł najchętniej oglądanego alterdokumentu.
Ten krótki film wyrysował grubą kreskę pomiędzy stronami konfliktu – oficjalnym informacjom, których wiarygodności nie należy podważać, oraz licznej rzeszy ludzi z całego świata.


Plandemic jest udostępniany na wszystkich możliwych platformach, przez osoby z wszystkich znanych mi krajów. Na moim FB udostępniają go ludzie z Włoch, USA [...]
Awatar użytkownika
5k18a
Site Admin
Posty: 37
Rejestracja: śr maja 06, 2020 7:14 pm
Lokalizacja: Centrum Pandemii
Kontakt:

ODPOWIEDZ