Łukasz Szumowski - Minister Zdrowia RP

Tutaj omawiamy organizacje światowe oraz sylwetki ludzi wpływowych, polityków i dziennikarzy, którzy kształtują pandemię i jej postrzeganie.
Adam0S
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 11, 2020 7:44 pm

Minister Szumowski jest jak już wiemy członkiem Zakonu Maltańskiego o wysokim stopniu wtajemniczenia. Na stronie zakonu możemy dowiedzieć się że Zakon podpisał dokument o współpracy z ministerstwem zdrowia RP już 2018r.

Kod: Zaznacz cały

http://zakonmaltanski.pl/koncert-maltanski-w-krakowie/
Obrazek

W dniu 7 grudnia 2018 roku, w siedzibie Zakonu Maltańskiego przy Via Condotti w Rzymie zostanie podpisana deklaracja w sprawie współpracy pomiędzy Ministerstwem Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej a Departamentem Wielkiego Szpitalnika Zakonu Maltańskiego. Stronę polską będzie reprezentował Minister Zdrowia Łukasz Szumowski.

Przy podpisaniu deklaracji będzie obecna delegacja członków Zarządu ZPKM w osobach: Prezydent Jerzy Baehr, Wiceprezydenci Jacek Tarnowski i Maxymilian Bylicki, Kanclerz Xawery Konarski oraz Szpitalnik Jan Rościszewski. Delegacja ZPKM zostanie również przyjęta przez Wielkiego Mistrza, Wielkiego Szpitalnika i Wielkiego Kanclerza oraz spotka się z członkami Rady Suwerennej, obradującej tego dnia w Rzymie.
ODPOWIEDZ